Для вожатих

Сьогодні прекрасний день, аби спробувати щось нове! Ти ще не вирішив, чим зайнятися влітку? Не знаєш, що робити після складеної сесії, але точно впевнений, що канікули на дивані – не для тебе? Тоді наша пропозиція саме для тебе! ПЗ ОДСОК «Країна мрій» («Корчагінець») розпочинає НАБІР ВОЖАТИХ, ІНСТРУКТОРІВ, ГУРТКІВЦІВ!
Якщо ти бажаєш:
-провести своє літо З КОРИСТЮ;
-отримати безцінний досвід роботи з дітьми;
-відкрити у собі нові таланти;
-пізнати багато нового про тімбілдінг, гурткову роботу та організацію дозвілля дітей;
-проявити себе та свої здібності;
-працювати в дружньому, активному та веселому колективі;
-оздоровитись;
-відкрити у собі лідерські якості;
-допомогти дитині, зробивши її канікули незабутніми…
ТОДІ МИ ОБИРАЄМО ТЕБЕ!
В свою чергу, від тебе потрібно:
-нестримне бажання навчатися чомусь новому;
-любов та вміння правильно поводитися з дітьми різного віку;
-гарний настрій і бажання створювати його дітям;
-вміння працювати в колективі;
-цікаві ідеї для організації дитячого дозвілля , а також – вміння проявити їх;
-прагнення подарувати дітям незабутній відпочинок!
Головне:
-не слід боятися! Ми навчимо усьому, розкажемо про різні ситуації та поділимося власним досвідом!

ЯКЩО У ТЕБЕ ВИНИКЛИ БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ, АБО ТИ ВЖЕ ГОТОВИЙ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАС, ПИШИ НАМ : 096 511 97 72 – Катя(Viber, Telegram), 068 029 98 51 – Аня (Viber, Telegram) або долучайся до нашої групи в Інстаграмі https://instagram.com/vozhati_kraina_mrii?utm_source=ig_profile_share&igshid=a8htttorlozc

Загін вожатих в “Країна мрій” має свою назву, а саме – Юність. Наш девіз – ЖИВЕМО ДЛЯ ПОСМІШОК ДІТЕЙ!

МИ – МОЛОДІ І НАШІ СЕРЦЯ НАЛЕЖАТЬ ДІТЯМ!

Чому бути вожатим круто?

Можливо, це звучатиме сентиментально, але стати вожатим варто хоча б тому, що це вчить любити чужих дітей. А коли ти вже можеш любити інших, тоді тобі набагато легше адаптуватися в соціумі. Вожатство відкриває в кожному нові таланти (у нас не співаючі-співають, не танцюючі – танцюють, а ті, хто ніколи не брав ножиці у руки, перемагають в арт-конкурсах разом з своїми загонами) Ми стаємо собою, відкриваємось, і мислимо лише позитивно. Ми пізнаємо світ. За зміни які ти відпрацьовуєш в таборі, ти вчиш когось з дітей мити підлогу, когось-не боятися сказати ні, когось-плавати чи стояти на сцені, але набагато більшого навчають нас, вожатих, діти. Вони навчають не боятися труднощів, завжди знаходити вихід з різних ситуацій і щиро сміятися. Усім серцем віримо, що працюючи в Країні мрій, кожен з вас набереться неоціненного досвіду а також візьме лише найкращі емоції та почуття!

Для того, аби робота в таборі приносила лише задоволення і користь, методична база “Країни мрій” пропонує вожатим ряд літератури, методичок та зібрань, що допоможуть в різних ситуаціях.

Окрім того, ми маємо широкий спектр ігрових майстер-класів, велику колекцію ігор та квестів, які можна проводити з дітьми на загонових справах.

Загонове місце-це та частинка табору, де ви будете принаймні двічі на день збиратися зі своїм загоном. Вперше-зранку, для оголошення їм плану дня. Вдруге- ввечері, для проведення підсумків. Вечірні вогники – особливі, це вогнище, співи табірних пісень, аналіз дня, обговорення, ігри, медитації.. Для того, аби щоденні вечірні вогники були цікавими та не нудними, ми пропонуємо вожатим урізноманітнювати їх інфо-хвилинками, тематичними завданнями.