Літо 2019

ТЕМАТИЧНІ ЗМІНИ 2019

01.06 – 21.06 – 1 зміна «МУЛЬТипедія часу або ласкаво просимо в країну Мультляндію»

24.06 – 14.07 – 2 зміна «Країна «У» або роман з містом»

17.07 – 06.08 – 3 зміна «Канікули у Хоґвортсі, школі Чарів і Чаклунства»

08.08 – 28.08 – 4 зміна (присвячена просуванню пластунського руху в Україні)

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРОФСПІЛОК, БАТЬКІВ

Переможець Всеукраїнського огляду роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року у номінації «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей» Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Країна мрій» пропонує об’єднати зусилля для оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

Серед заходів оздоровчого характеру: фітотерапія, фізіотерапія, спелеотерапія, аромотерапія, озонотерапія, апітерапія, вітамінотерапія.

У програмі дозвілево – виховних заходів передбачається проведення тематичних змін, які містять у собі велику кількість спартакіад, конкурсів, флешмобів, фестивалів, екскурсій та туристичних мандрівок по історичних місцях м. Острога та Острозького району. Діти матимуть можливість зустрічатися з цікавими людьми, які будуть проводити майстер-класи з різних видів творчості.

Влітку 2019 з дітьми працюватимуть волонтери із штату Техас (США). Це чудова можливість пізнати нове про культуру та звичаї іншої країни, вивчити декілька слів і поспілкуватися з іноземними гостями.

До послуг дітей спортивний комплекс із басейном 25х10 м., комп’ютерний клас, відео зал, крита літня естрада, обладнані місця для проведення загонових заходів, кімната психологічного розвантаження, бібліотека, ігротеки, школа туризму, клас настільних ігор народів світу.

З дітьми працюватимуть досвідчені медичні працівники.

Педагогічна команда закладу багаторазовий переможець Всеукраїнських фестивалів та конкурсів педагогічних команд дитячих оздоровчих закладів України, становить сплав досвіду та молодості і прагне зробити відпочинок дітей насиченим, цікавим та корисним.

Заклад знаходиться в екологічно чистій зоні на території Дермансько-Острозького природного парку.