Новини табору

УВАГА! Запрошуємо до співпраці!

Сьогодні прекрасний день, аби спробувати щось нове! Ти ще не вирішив, чим зайнятися влітку? Не знаєш, що робити після складеної сесії, але точно впевнений, що канікули на дивані – не для тебе? Тоді наша пропозиція саме для тебе! ПЗ ОДСОК «Країна мрій» («Корчагінець») розпочинає НАБІР ВОЖАТИХ, ІНСТРУКТОРІВ, ГУРТКІВЦІВ!
Якщо ти бажаєш:
-провести своє літо З КОРИСТЮ;
-отримати безцінний досвід роботи з дітьми;
-відкрити у собі нові таланти;
-пізнати багато нового про тімбілдінг, гурткову роботу та організацію дозвілля дітей;
-проявити себе та свої здібності;
-працювати в дружньому, активному та веселому колективі;
-оздоровитись;
-відкрити у собі лідерські якості;
-допомогти дитині, зробивши її канікули незабутніми…
ТОДІ МИ ОБИРАЄМО ТЕБЕ!
В свою чергу, від тебе потрібно:
-нестримне бажання навчатися чомусь новому;
-любов та вміння правильно поводитися з дітьми різного віку;
-гарний настрій і бажання створювати його дітям;
-вміння працювати в колективі;
-цікаві ідеї для організації дитячого дозвілля , а також – вміння проявити їх;
-прагнення подарувати дітям незабутній відпочинок!
Головне:
-не слід боятися! Ми навчимо усьому, розкажемо про різні ситуації та поділимося власним досвідом!

ЯКЩО У ТЕБЕ ВИНИКЛИ БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ, АБО ТИ ВЖЕ ГОТОВИЙ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАС, ПИШИ НАМ : 096 511 97 72 – Катя(Viber, Telegram), 068 029 98 51 – Аня (Viber, Telegram) або долучайся до нашої групи в Інстаграмі https://instagram.com/vozhati_kraina_mrii?utm_source=ig_profile_share&igshid=a8htttorlozc

ТЕМАТИЧНІ ЗМІНИ 2019

Орієнтовні дати тематичних змін : 

01.06 – 21.06 – 1 зміна «МУЛЬТипедія часу або ласкаво просимо в країну Мультляндію»

24.06 – 14.07 – 2 зміна «Країна «У» або роман з містом»

17.07 – 06.08 – 3 зміна «Канікули у Хоґвортсі, школі Чарів і Чаклунства»

08.08 – 28.08 – 4 зміна.

Зміна триває 21 день. Ціна 350-370 грн за день. 

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРОФСПІЛОК, БАТЬКІВ

Переможець Всеукраїнського огляду роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року у номінації «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей» Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Країна мрій» пропонує об’єднати зусилля для оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

Серед заходів оздоровчого характеру: фітотерапія, фізіотерапія, спелеотерапія, аромотерапія, озонотерапія, апітерапія, вітамінотерапія.

У програмі дозвілево – виховних заходів передбачається проведення тематичних змін, які містять у собі велику кількість спартакіад, конкурсів, флешмобів, фестивалів, екскурсій та туристичних мандрівок по історичних місцях м. Острога та Острозького району. Діти матимуть можливість зустрічатися з цікавими людьми, які будуть проводити майстер-класи з різних видів творчості.

Влітку 2019 з дітьми працюватимуть волонтери із штату Техас (США). Це чудова можливість пізнати нове про культуру та звичаї іншої країни, вивчити декілька слів і поспілкуватися з іноземними гостями.

До послуг дітей спортивний комплекс із басейном 25х10 м., комп’ютерний клас, відео зал, крита літня естрада, обладнані місця для проведення загонових заходів, кімната психологічного розвантаження, бібліотека, ігротеки, школа туризму, клас настільних ігор народів світу.

З дітьми працюватимуть досвідчені медичні працівники.

Педагогічна команда закладу багаторазовий переможець Всеукраїнських фестивалів та конкурсів педагогічних команд дитячих оздоровчих закладів України, становить сплав досвіду та молодості і прагне зробити відпочинок дітей насиченим, цікавим та корисним.

Заклад знаходиться в екологічно чистій зоні на території Дермансько-Острозького природного парку.

До уваги усіх небайдужих!

Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Країна мрій» просить надати посильну фінансову допомогу на ремонт водозабірної свердловини. Через майже сорокалітню експлуатацію водозабору, свердловина замулилася у наслідок чого утворився недостатній дебет води. Власних коштів на проведення ремонтних робіт заклад не має. У випадку, якщо свердловина не буде відремонтована – «Країна мрій» не зможе приймати дітей. Ми щиро розраховуємо на Вашу чуйність і будемо вдячні за будь-які внески. У разі позитивного вирішення нашого прохання і при бажанні допомогти, кошти просимо перерахувати на рахунок 26007300014917 в Ощадбанку, МФО 333368, код 21082870, отримувач – ПЗ ОДСОК «Країна мрій»