Гуртки

Для гармонійного розвитку дитини важливо спрямувати її яскраві емоції у русло прагнення до творчої активності та самовдосконалення. В комплексі «Країна мрій» створено оптимальні умови для дитячої самодіяльності, зокрема працюють гуртки за інтересами.Серед них:

Хореографічний гурток

Народний танець сприяє вихованню внутрішньої культури особистості, її високих морально-естетичних якостей, гармонійному формуванню фізичного апарату дитини. Завдяки своїй доступній формі народні танці є першою сходинкою ознайомлення дітей з хореографічним мистецтвом.

Гурток сучасного танцю базується на вивченні популярних видів і стилів танцю. Його завдання дати дітям початкову хореографічну підготовку, формувати сучасні виконавські навички, виховувати культуру виконання рухів, пропагувати здоровий спосіб життя.

Силами хореографічних гуртків створені традиційні заходи «Країномрійський майдан’s», «Стартінейджер», «Ягідне паті» Гуртківці беруть участь у різних концертах та фестивалях табірної зміни. Цей гурток допомагає дітям проявити свої танцювальні здібності. Традиційними у таборі є вожатська в’язанка, руханки та танцювальні ігри, до яких залучаються усі охочі!

Вокальний гурток

В таборі є своя музична бібліотека, яка включає в себе більше 12 власних пісень, які ми співаємо з дня у день. Традиційним став такий захід як “Битва хорів”, на якому команди презентують свої голоси. Учасники гуртка беруть участь у відборі до виступів на сцені, зокрема під час заходів «Батьківський день», «Презентація загонів» та інші.

Туристичний гурток

Сприятливий для організації туристично-краєзнавчої роботи. Метою роботи є залучення дітей до здорового способу життя шляхом використання засобів спортивного туризму. На заняттях гуртка вивчають орієнтування в туристичному поході, вузликознавство, правила використання туристичного спорядження та туристичний побут. Вихованці гуртка є учасниками одно та дводенних походів, змагань з спортивного орієнтування, ходьби на ходулях, ігроландії, мотузкового містечко.

Гурток образотворчого мистецтва

Один із найпопулярніших гуртків, адже саме тут дитина може проявити свої творчі здібності у формі малюнку фарбами, олівцями, виготовлення картин із підручних матеріалів, та у багатьох інших сферах, пов’язаних з малюванням та декоративно-прикладним мистецтвом.

Гурток «Етнолялька»

Головним компонентом гри є іграшка. Вона відіграє важливу освітню, розвивальну та організаційну роль. Іграшка є фактором психічного розвитку дитини. В ході роботи гуртка вихованці ознайомлюються таким видом роботи як народна іграшка, виготовляють українську народну іграшку, формують у собі естетичний смак та виховують національну свідомість.

Гурток “Hand-made”

Виготовлення листівок, квітів з гофрованого паперу, виробів з пап’є-маше, бісероплетіння, орігамі, скрапбуккінг, вишивання, ліплення з пластиліну та полімерної глини  – все це і навіть більше пропонує гурток “Hand-made”. Складання фігур та моделювання розвиває просторову уяву дитини. Заняття сприяють розвитку інтелекту, художнього смаку, конструкторських здібностей, привчають до точності та акуратності.

Гурток «Юні журналісти»

Заняття в гуртку журналістики передбачає розвиток інтелектуальних і творчих здібностей дитини, критичного мислення, розвитку спеціальної компетентності, сприяє становленню суб’єктивної позиції особистості.

Силами країномрійських журналістів створюється табірний часопис «Вусатий нянь», виходять випуски «Країномрійських новин», соціальні відеоролики.

Також у таборі можливі гурток картингу, хімічний та фізичний гуртки. На постійній основі діє робота комп’ютерного класу, де діти мають змогу навчитися азам інформатики, пограти в комп’ютерні ігри та весело провести час!